książki ciekawe i rozwijające

Dokąd zmierza ten świat?

Jeremiah-DokadZmierzaTenSwiatDavid Jeremiah  DOKĄD ZMIERZA TEN ŚWIAT? 10 proroczych wskazówek, których nie można zignorować

Tytuł oryginału: What in the World Is Going On? 10 Prophetic Clues You Cannot Afford to Ignore

Tłumaczenie: Dobromiła Romanów-Rutkowska
ISBN: 978-83-924003-6-3
Stron: 288, cena: 29,90zł

          Bestseller New York Times, USA Today & Wall Street Journal

Co chwilę dowiadujemy się o niepokojących wydarzeniach w świecie i Polsce. Wielkie katastrofy, powodzie, huragany, wybuchające wulkany czy jest to tylko zbieg okoliczności, czy też może zapowiedź nadchodzącego końca świata? Gdzie szukać odpowiedzi? Autor książki „Dokąd zmierza ten świat?” szuka odpowiedzi na to pytanie przez pryzmat Pisma Świętego. Wyjaśnia i analizuje światowe problemy i mówi nam jak żyć w czasach ostatecznych.

Ta oparta na solidnych badaniach, znakomicie napisana książka jest tak fascynująca, że ledwo można się od niej oderwać. Ma ona wiele do zaoferowania każdemu czytelnikowi zainteresowanemu tym, co się dzieje na świecie i wiąże bieżące wydarzenia z ważnymi biblijnymi proroctwami. Czytając tę książkę, przekonasz się o tym, czy znajdujemy się na skraju największego wydarzenia historii ludzkości. Każdy, powinien ją przeczytać!

 

Biblia ma mnóstwo do powiedzenia na temat czasów ostatecznych. Jednak, aż do teraz, nie było żadnej innej książki, która – w prostolinijnej i łatwej do zrozumienia prozie – skupia dziesięć przepowiedni biblijnych, przedkłada nam ich spis chronologiczny oraz daje wskazówki do poukładania sobie tego wszystkiego. W Dokąd zmierza ten świat? dr David Jeremiah udziela odpowiedzi na trudne pytania, takie jak na przykład:
• Jak rozstrzygają się proroctwa we współczesnej Europie?
• Dlaczego Izrael ma tu znaczenie?
• Jaki jest związek pomiędzy rezerwami ropy a Islamskim terroryzmem?
• Czy Stany Zjednoczone odgrywają jakąś rolę w przepowiedni?
• Jak powinniśmy żyć w czasach ostatecznych?
Wydarzenia rozgrywające się w dzisiejszym świecie są z całą pewnością niepokojące, ale nie muszą być mylące czy przerażające. Teraz możesz rozpoznać znaczenie ukryte w tym, co widzisz w codziennych wiadomościach i zrozumieć co się dzieje w tym świecie!

Rozpoznanie znaków      Terroryzm islamski. Fragment IV rodziału książki